rýchly kontakt

0904 456 006, 0903 811 933

vavas@vavas.sk

VAVAS s.r.o., výrobno - obchodná spoločnosť

Doplnky

Interiérové žalúzie

Interiérové horizontálne žalúzie ovládané retiazkou typ "MAL"

Horizontálne interiérové žalúzie sa stali neoddeliteľnou súčasťou moderného interiéru. V súčasnosti sú jedným z najčastejšie používaných spôsobov vnútorného tienenia pre svoju variabilitu konštrukčného prevedenia a širokú paletu farieb. Nastavením sklonu lamiel je možné regulovať priepustnosť svetla, ako aj tepelný prestup. Vynikajú predovšetkým svojim dizajnom a dlhoročnou spoľahlivosťou. Pri výbere žalúzii kladieme dôraz predovšetkým na splynutie žalúzie s oknom a precízne prepracovanie všetkých detailov tak, aby žalúzia a okno tvorili jednoliaty celok. výhodou je jednoduchá manipulácia, variabilita ovládanie, rýchla montáž jednoduchá a minimálna údržba.
  • Horný a dolný nosník hliníkový
  • Celotieniaca žalúzia so šírkou lamely 25mm je ovládaná retiazkou
  • Prevedenie aj so šírkou lamely 16mm
  • Spodná C-lišta zaručuje požadovanú výšku texbandy
  • Najmenšia možná objednaná šírka - 30 cm, výška - 30 cm
  • Najväčšia možná objednaná širka - 200 cm, výška - 220 cm
  • Maximálna garantovaná plocha je 2,5 m2
  • V prípade, že plocha žalúzie je menšia ako 0,5 m2 do ceny sa počíta minimálny účtovaný rozmer 0,5 m2
  • Šikmé prevedenie - ovládacia šnúrka, tyčka

example2example2
Interiérové vertikálne žalúzie

Vertikálne látkové žalúzie sa v súčasnosti vo veľkej miere využívajú na prekrytie okenných plôch, kde nahrádzajú klasické závesy a záclony hlavne v interiérových verejných priestoroch, administratívnych priestoroch podnikateľských objektov, ale v neposlednej miere aj súkromných budov. Vzhľadom na rôznorodosť a variabilitu materiálov a farieb, možnosť natáčania 180 stupňov a variabilitu ovládanie spĺňajú tie najnáročnejšie kritéria aj ako vizuálny predeľovací prvok. Vertikálnymi žalúziami sa dajú zatieniť šikmé plochy aj oblúkové otvory. Lamely, ktoré naša firma, sú dvojnásobne impregnované, čo predlžuje intervaly ich čistenia (impregnačný prostriedok predchádza usadzovaniu sa prachu). V súčasnosti ponúkame žalúzie z lamiel so šírkou 127 mm a 89 mm. Ponúkame širokú škálu farieb a rôzne štruktúry materiálov. Maximálna šírka a výška žalúzií je 500 cm. Žalúzie sa vyrábajú na vykonávanie všetkých atypických rozmerov a tvarov vertikálnych žalúzií. Vysoká kvalita komponentov, z ktorých sa tieto žalúzie vyrábajú, umožňuje dosiahnuť vynikajúce výsledky pri výrobe vertikálnych žalúzií. V tomto systéme ponúkame žalúzie so zošikmením až 55 stupňov. Systém bŕzd, magnetov a oceľových vodiacich koľajníc zaručuje zastavenie v ľubovoľnom mieste a bezporuchovú činnosť žalúzií.

example2example2
Látkové rolety

Stále väčšej obľube sa tešia látkové roletky, ktoré tvoria atraktívny a praktický textilný doplnok Vášho originálneho interiéru. Ponuka roletiek, v súčasnosti výrazne prispôsobená požiadavkám zákazníkov, sa vyznačuje rôznorodosťou ovládania, rozmanitosťou látok a farieb, možnosťou výberu miery zatemnenia ako aj rozmerovou stálosťou látok, čo zabezpečuje hlavne správne navíjanie roletky a zaručuje dokonalý tvar. S veľkou obľubou sa používajú hlavne pri zatemnení strešných okien.

Rolety ROLLITE s technickým označením R sú interiérové látkové rolety montované na rám okna. Vhodnosť použitia rolety pre okná s izolačným dvojsklom (plastové, drevené, hliníkové) závisí od tvaru zasklievacej lišty. Rolety sú ovládané retiazkou a je ich možné ľubovoľne nastaviť do ktorejkoľvek polohy. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, jednoduchou montážou na rám okna a jednoduchým ovládaním.

example2example2