rýchly kontakt

0904 456 006, 0903 811 933

vavas@vavas.sk

VAVAS s.r.o., výrobno - obchodná spoločnosť

Hliníkové systémy

Hliníkové dvere

Hliníkové dvere nie sú zatiaľ tak masovo obľúbené ako plastové dvere (aspoň zatiaľ). Hliník je pre dvere veľmi dobrý materiál, hlavne vďaka jeho malej váhe. Tieto dvere sa hodia do ľubovoľného typu stavieb ako rodinné domy, priemyselné alebo administratívne budovy, atď.. Ponúknu zákazníkovi pekný dizajn.

Hliníkové dvere sú veľmi pevné a zároveň ľahké. Vďaka dobrej pevnosti môžu hliníkové dvere ponúknuť dobrú bezpečnosť, teda ochranu pred vlámaním alebo pred požiarom. Hliníkové dvere majú tiež dobré akustické vlastnosti. To vám zaručí excelentnú zvukovú izoláciu od okolia a hodí sa aj do hlučných prostredí. Medzi ďalšie vlastnosti patrí už spomínaný pekný dizajn. Ďalej to je takmer neobmedzená životnosť, vďaka hliníku. Tepelná izolácia týchto dverí je na výbornej úrovni. Údržba hliníkových dverí je veľmi jednoduchá.

Cortizo Millennium Plus s PTM

Systém vchodových koplanárnych dverí rovných línií so stavebnou hĺbkou rámu 70 mm s prerušeným tepelným mostom, určený pre obchodné priestory, polyfunkčné budovy a rodinné domy. Dosahujú vynikajúce tepelné vlastnosti a vysoká kapacita zasklenia zaisťuje maximálnu zvukovú izoláciu.

example2example2

Technický list (formát PDF)
Cortizo Millennium 2000 bez PTM

Systém koplanárnych dverí so stavebnou hĺbkou rámu 45 mm bez prerušeného tepelného mostu pre obchodné priestory a polyfunkčné budovy.

example2example2

Technický list (formát PDF)