rýchly kontakt

0904 456 006, 0903 811 933

vavas@vavas.sk

VAVAS s.r.o., výrobno - obchodná spoločnosť

Hliníkové systémy

Hliníkové okná

Hliník ako jeden z najpokrokovejších materiálov je pevný, elegantný a trvanlivý, extrémne odolný voči poveternostným vplyvom, neprekáža mu vlhkosť, svoje úžitkové vlastnosti si zachováva po celé desaťročia. Navyše špeciálna povrchová úprava Vám dáva neobmedzené možnosti pri výbere farby. Hliníkové okná sú ideálne pre novostavby moderných rodinných a bytových domov.

Cortizo 70 Industrial s PTM

Predstavuje jednoduchý, ekonomický a univerzálny systém pántového okna s prerušeným tepelným mostom, spĺňajúci vysoké požiadavky, ktorý bol vyvinutý s cieľom uspokojiť požiadavky konkrétneho trhového segmentu. Táto novinka inovačného oddelenia s kovaním Európskehej drážky, má konštrukčnú hĺbku rámu 70 mm. Rovná estetika krídla a zasklievacej lišty. Kapacita zasklenia až do 65,5 mm, umožňuje použitie energeticky úsporných okien a zasklievanie pozostávajúce z okien s veľkou hrúbkou skla čo poskytuje systému vynikajúce tepelné i akustické vlastnosti.

example2example2

Technický list (formát PDF)
Cortizo 80 Industiral s PTM

Nový koncept pántového systému s prerušeným tepelným mostom s Európskym kanálom, schopný dosiahnuť maximálnu úroveň vodotesnosti, energetickej úspornosti a zvukovej izolácie. S konštrukčnou hĺbkou 80 mm, spĺňa požiadavky tých najprísnejších klimatických podmienok, poskytujúc vynikajúcu úroveň energetickej účinnosti vzhľadom k minimálnej hodnote tepelnej priepustnosti okna (UH), ktorá môže dosiahnuť hodnotu od 0.7 W/m?K. Vysoká kapacita zasklenia až 65 mm, dáva priestor použitiu energeticky úsporných okien a kompozícií zasklievania so sklami veľkej hrúbky a dvojitej komory, ktoré umožňujú vynikajúce tepelné a akustické vlastnosti systému.

example2example2

Technický list (formát PDF)
Cortizo 60 s PTM

Pántový systém s prerušeným tepelným mostom so stavebnou hrúbkou rámu 60 mm a krídla 68 mm. Možnosť krídel a zasklievacích líšt rovných a zaoblených.

example2example2

Technický list (formát PDF)
Cortizo 2000

Pántový systém bez prerušeného tepelného mostu. Stavebná hrúbka rámu 45 mm a krídla 53 mm. Možnosť krídel a zasklievacích líšt rovných a zaoblených.

example2example2

Technický list (formát PDF)