rýchly kontakt

0904 456 006, 0903 811 933

vavas@vavas.sk

VAVAS s.r.o., výrobno - obchodná spoločnosť

Plastové okná a dvere

Plastové dvere

Plastové dvere Salamander

example2 Dvere Salamander sa vyznačujú vysokou pevnosťou a nízkou úrovňou prestupu tepla. Hliníkový prah má prerušený tepelný most, čo zamedzuje prestupu chladu v zimných mesiacoch. Zvláštna pozornosť sa venuje bezpečnostným opatreniam. Zosilnené výstuže a viacbodové uzamykanie dodáva dverám nielen vynikajúcu stabilitu a dlhú životnosť, ale aj ochranu pred násilným vniknutím.

Stabilita a pevnosť sú hlavnými prednosťami vchodových dverí z profilových systémov Salamander. Vchodové dvere sú vyrábané v neprebernom množstve variant, ktoré sa vedia prispôsobiť architektonickému riešeniu domu. Každý zákazník môže uskutočniť svoje myšlienky a predstavy, s ktorými mu pomôžeme od konštrukcie, až po zhotovenie a montáž dverí. Vysoko odolný materiál zaisťuje ich dlhú životnosť aj vysokú mieru zabezpečenia a jednoduchú údržbu.

Pevné spojenie do jedného celku zabezpečujú špeciálne zvarovacie rohové spojky, ktoré v spojení s mohutnými oceľovými výstuhami zabezpečujú vysokú pevnosť a stabilitu dverí.

Dvere je možné zaskliť izolačnými sklami až do hodnoty U=0,5 W/m2K ,bezpečnostnými sklami, zvukovo izolačnými sklami, ornamentovými sklami, reflexnými sklami… Ďalšou možnosťou sú dvere s plastovými dvernými výplňami rôznych tvarov a rôznym stupňom bezpečnosti, ktoré nájdete v záložke dverové výplne.

Optimálnu ochranu proti vlámaniu vieme zabezpečiť vhodným výberom bezpečnostných zámkov KFV a bezpečnostných pántov. Pánty, sú nastaviteľné, sú osadené v pevných výstuhách a sú zabezpečené proti vysadeniu.
Plastové dvere Ovlo

Plastové dvere Ovlo sa otvárajú do vonkajšej aj vnútornej strany. Je to produkt, ktorý sa teší obrovskému záujmu zo strany zákazníkov. Inovatívna profilová technológia umožňuje použiť veľké oceľové výstuhy pre zlepšenie statiky a pevnosti hotového výrobku. Dizajn je vizuálne kompatibilný s oknami.

Plastové dvere Gealan

K dosiahnutiu potrebných statických vlastností usporiadal GEALAN komory svojich vchodových dverí v systéme S 8000 IQ tak, aby bolo možné zabudovať pokiaľ možno veľkú výstuhu. Týmto špeciálnym usporiadaním komôr pri konštrukčnej hĺbke 74 mm možno využiť oceľ s o 30 % väčšou pevnosťou v ohybe. Výstuhy sú k rýchlej montáži zámku predfrézované. Držiaky prahov, osvedčené už v iných systémoch GEALAN, zaisťujú aj v profile S 8000 IQ tesne priliehajúce spojenie rámu vchodových dverí a ich prahu.

Aby sa výrazne vylepšila tuhosť proti torzii a pevnosť rohov krídiel vchodových dverí, používajú sa vhodné zvárateľné spojky. Rozsiahla škála príslušenstva umožňuje výrobu všetkých súčasných variánt vchodových dverí. Do profilu vchodových dverí je možné zabudovať všetky obvyklé kovania a uzatváracie mechanizmy, a obvyklé dverné výplne až do hrúbky 40 mm. Vchodové dvere v systéme S 8000 IQ možno vyrobiť tak, aby sa otvárali dnu alebo von. Tento profil vchodových dverí možno štandardne obstarať v mnohých farbách a dekoroch dreva.